Meie lugu

Oleme Andero ja Keily ning meie 6 aastase suhte teekonnaga on ristunud põnevad ja samas müstilised teemad ning meie unistuseks on alati olnud luua midagi ise oma kätega.
Kõik sai alguse sellest kui paar aastat tagasi arutasime huvitavate nimede üle. Iga nimi kannab endas kindlat lugu ja väge. Oleme juba pikalt tegelenud enesearendamisega, kogunud endasse elumuutvaid teadmisi ja viimaste aastatega hakanud paremini mõistma universumi saladusi. Iga nimi ja sümbol jõuab meieni mingil kindlal põhjusel. Cosmeya on ühe suure tähtede taguse kosmose nimetus ja sealt edasi arenes meie tähtkuju küünalde idee.
Me ei ole olnud kunagi erilised horoskoobi usku inimesed, kuigi oleme aru saanud, et neis on omad tõeterad sees. Meie oleme teadmisel, et igaüks kujundub läbi oma mõtete ja tegude ise enda reaalsust, kuid lähemal uurimisel avastasime, et tähtkujudel ja inimeste erinevatel iseloomudel on tohutult suured seosed.
Meie eesmärk ja mõte on esile tuua igas tähtkujumustris ainult see positiivne pool, mille najal tunneksid inimesed ennast veelgi motiveerituna ja inspireerituna.

Oleme mõistnud, et igas inimeses on esindatud kõik 12 tähtkuju ja nende iseloomu mustreid suuremal või vähemal määral, kuid ikkagi väga tabavalt tulevad esile just need mustrid mida üks või teine tähtkuju inimese kohta kirjeldab. Seega ei ole juhuseid, mis kuupäeval me sünnime ja ei ole juhuseid, et mõne tähtkujuga sobime paremini kokku kui teisega. Pole ka imestada kui mõned inimesed tunnevad ennast ära pigem mõne teise tähtkuju omaduste poolest - eriti siis kui sinu kuupäev on väga lähedal eelnevale või järgnevale tähtkujule.
Kõik on universumis omavahel seotud.